Bolu ilimiz ilk defa Bölgesel Triatlon Ligine ev sahipliği yaptı.

  Türkiye Triatlon Federasyonu'nun 2024 Faaliyet programında yer alan, Bölgesel Triatlon Ligi 1.Etap yarışması 18 Mayıs 2024 Tarihinde Bolu Tam Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşti. Açılış seremonisi ile başlayan yarışma, İl Müdürümüz Emrullah Güler’in konuşması ile devam etti. 6.Bölge sorumlusu Serdar AKAD koordinatörlüğünde gerçekleşen yarışmaya katılan illerimiz; Karabük Ankara Bartın Kırıkkale Bolu Yarışmalara katılan tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE'NİN GÜCÜ GENÇLİĞİ

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları İl Müdürümüz Emrullah GÜLER’in Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Törene il protokolü, öğrenciler, sporcular ve halkımız katıldı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜ

  19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Valimiz Sayın Erkan KILIÇ’ın İl Müdürümüz Emrullah GÜLER’in il protokolü, sporcular, öğrenciler, öğretmenler ve halkımızın katılımı ile Anıtparktan başlayan yürüyüş Karaçayır Spor Salonunda sona erdi.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilimizde büyük bir coşkuyla kutlandı.

  Türkiye’nin Gücü Gençliği “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” (M.Kemal ATATÜRK) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilimizde büyük bir coşkuyla kutlandı. Sonrasında sportif gösteriler, Mehteran takımının gösterisi, zeybek oyunu, halk oyunları gösterisi ile devam etti. Şampiyon cimnastikçimiz Sinan Cankurt Valimiz Sayın Erkan KILIÇ’a Türk Bayrağımızı sundu.

  Haberi Oku

  KREDİ YURTLAR KÜLTÜR SANAT SOKAĞI SERGİSİ VE GENÇLİK MERKEZİ SERGİSİ

  Bolu'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında öğrenciler tarafından yapılan resimlerin sergisi törenle açıldı. Gençlik Merkezi Atölyeleri ve Üniversite Yurtlarımızda kalan öğrenciler tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde Hükümet Meydanında sergi açıldı. Serginin açılışı Bolu Valisi Sayın Erkan Kılıç, İl Müdürümüz Emrullah Güler ve protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Açılışın ardından Vali Kılıç ve protokol üyeleri onlarca eserden oluşan sergiyi dolaştı ve eserlerin sahibi öğrencilerden bilgi aldı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BİSİKLET TURU

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Valilik önü- Anıtpark güzergahında düzenlenen Bisiklet Turuna Şube Müdürlerimiz, sporcularımız, antrenörlerimiz ve vatandaşlarımız katıldı. Bisiklet Turu'nun startını Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler verdi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  Haberi Oku

  Bolu Valimiz Sn Erkan KILIÇ'a İl Müdürümüz Emrullah GÜLER ve Şampiyon Cimnastikçilerimizde ziyaret

  Valimiz Sayın Erkan KILIÇ, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Emrullah Güler öncülüğünde, ilimizi ve ülkemizi gururla temsil eden Trampolin Milli Sporcularımız Sinan Cankurt ile Batuhan Meriç Mamur, Antrenörleri Enes saz Gençlik lideri Burcu Abacı, Gönüllü Gençlik Liderleri Ahmetcan ve Baki Şevval Yörük makamında kabul etti. Sporcularımızı tebrik ederek, başarılar diledi. İl Müdürümüz Emrullah Güler Gençlik Haftası kapsamında düzenlenecek olan etkinlikler hakkında bilgiler vererek Valimiz Sayın Erkan Kılıç’a sporcularımıza ve gençlerimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

  Haberi Oku

  15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ve 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI BAŞLADI

  Gençlik Haftası kutlamaları İl Müdürümüz Emrullah Güler’in Anıt Park Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Çelenk Sunma Törenine; Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, personeller, öğretmenler öğrenciler ve halkımız katıldı. Tören saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve İl Müdürümüzün konuşması ile sona erdi.

  Haberi Oku

  GSB FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı “Gençlik Haftası” kapsamında düzenlenen “GSB Fener Alayı” yürüyüşü bugün saat 20:00’da Uğur Mumcu Parkından başlayıp, Anıtpark’ta son bulacaktır. Katılımlarınızdan mutluluk duyarız.

  Haberi Oku

  GSB GENÇLİK KONSERİ

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında hazırlanan Gençlik Konserine ve "Kredi Yurtlar Kültür Sanat Sokağı" sergisine davetlisiniz. Tüm halkımızı bekliyoruz.

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM KUPALAR BİZİM 5x5 FUTBOL

  Başvuruları QR kodu okutarak yapabilirsiniz. Takım başvurusu için Takım Başvuru Formunu doldurarak Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonuna teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku

  SOSKAKLAR BİZİM KUPALAR BİZİM 3x3 BASKETBOL

  Başvuruları QR kodu okutarak yapabilirsiniz. Takım başvurusu için Takım Başvuru Formunu doldurarak Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonuna teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku

  BİLARDO HAKEM KURSU BOLU - 20-21-22 MAYIS 2024

  HAKEM KURSU BOLU - 20-21-22 MAYIS 2024 BİLARDO ADAY HAKEM KURSİYERLERİNDE ARANILACAK ŞARTLAR VE İSTENİLECEK BELGELER

  Haberi Oku

  Şampiyon Cimnastik Sporcumuz Murat CANBAŞ’ın aramızdan ayrılışının 30. Ölüm Yıl Dönümü Anma Töreni gerçekleştirildi

  Vefat eden Şampiyon Cimnastik Sporcumuz Murat CANBAŞ’ın aramızdan ayrılışının 30. Ölüm Yıl Dönümü Anma Töreni gerçekleştirildi. Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat ÇELEN, İl Müdürümüz Emrullah GÜLER, Merhum Murat CANBAŞ’ın ablası Emine CANBAŞ AYVAZ ve il protokolünün katıldığı törende saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. Sonrasında Murat CANBAŞ’ın mezarına çiçek sunumu yapılarak program sonra erdi. Değerli sporcumuza bir kez daha Allah’tan rahmet dileriz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN GÖNDERİLEN MALZEMELER SPORCULARIMIZA VALİ VEKİLİMİZ SAYIN ABDULLAH ŞEN'İN KATILIMIYLA TESLİM EDİLDİ.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi ve Sporcu Eğitim Merkezindeki; Atletizm, Atıcılık, Cimnastik, Güreş, Kayaklı Koşu ve Yüzme branşında 74 Sporcu 13 Antrenör, 6 İl Branş Temsilcisi ve 7 Destek Personelleri için gönderilen spor malzemelerinin dağıtım töreni Vali Vekilimiz Sayın Abdullah ŞEN ve İl Müdürümüz Emrullah Güler’in katılımıyla yapıldı. Sporcularımıza malzemelerinin hayırlı olmasını dileyip başarılar dilediler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER