Türkiye Güreş Federasyonu 2024 Yılı Yıldızlar 1. Lig Müsabakaları Bolu’da Gerçekleşti

  Türkiye Güreş Federasyonu'nun 2024 yılı Yıldızlar Serbest ve Grekoromen Güreş 1. Lig Müsabakası ve Ödül Töreni, Bolu’da büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Etkinlik, 30 ilden 360 sporcu, 60 antrenör ve 30 idarecinin katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  KARAÇAYIR ATLETİZM PİSTİNDE UÇURTMA ŞENLİĞİ

  “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Spor Lisesi ve BAİBÜ Gönüllü öğrencilerimiz ile birlikte Karaçayır Atletizm Pisti’nde Paşaköy İlkokulu birinci sınıf öğrencilerine “Uçurtma Şenliği” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe İl Müdürümüz Emrullah Güler, Gençlik Merkezi Müdürümüz İlhan Şimşek, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

  Haberi Oku

  GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları başvuruları başladı.

  YAZA HAREKETLİ GİRİYORUZ ! Başvuruları QR Kodu okutarak E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz.

  Haberi Oku

  MUTLU ÇARŞAMBA ETKİNLİĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın engelli bireyler için 81 ilde eş zamanlı olarak başlattığı “Mutlu Çarşamba” projesi kapsamında 3-30 yaş aralığında 100 özel bireyin katılımı ile yılın son eğitimi şenlik havasında Karaçayır Atletizim Pistinde gerçekleştirildi. “Mutlu Çarşamba” etkinlikleri Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlendi. Programa İl Müdürümüz Emrullah Güler, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Yeşil, Şube Müdürlerimiz, antrenörlerimiz ve velilerimiz katıldı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BİSİKLET TURU

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Valilik önü- Anıtpark güzergahında düzenlenen Bisiklet Turuna Şube Müdürlerimiz, sporcularımız, antrenörlerimiz ve vatandaşlarımız katıldı. Bisiklet Turu'nun startını Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler verdi.

  Haberi Oku

  KREDİ YURTLAR KÜLTÜR SANAT SOKAĞI SERGİSİ VE GENÇLİK MERKEZİ SERGİSİ

  Bolu'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında öğrenciler tarafından yapılan resimlerin sergisi törenle açıldı. Gençlik Merkezi Atölyeleri ve Üniversite Yurtlarımızda kalan öğrenciler tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde Hükümet Meydanında sergi açıldı. Serginin açılışı Bolu Valisi Sayın Erkan Kılıç, İl Müdürümüz Emrullah Güler ve protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Açılışın ardından Vali Kılıç ve protokol üyeleri onlarca eserden oluşan sergiyi dolaştı ve eserlerin sahibi öğrencilerden bilgi aldı.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilimizde büyük bir coşkuyla kutlandı.

  Türkiye’nin Gücü Gençliği “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” (M.Kemal ATATÜRK) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilimizde büyük bir coşkuyla kutlandı. Sonrasında sportif gösteriler, Mehteran takımının gösterisi, zeybek oyunu, halk oyunları gösterisi ile devam etti. Şampiyon cimnastikçimiz Sinan Cankurt Valimiz Sayın Erkan KILIÇ’a Türk Bayrağımızı sundu.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜ

  19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Valimiz Sayın Erkan KILIÇ’ın İl Müdürümüz Emrullah GÜLER’in il protokolü, sporcular, öğrenciler, öğretmenler ve halkımızın katılımı ile Anıtparktan başlayan yürüyüş Karaçayır Spor Salonunda sona erdi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE'NİN GÜCÜ GENÇLİĞİ

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları İl Müdürümüz Emrullah GÜLER’in Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Törene il protokolü, öğrenciler, sporcular ve halkımız katıldı.

  Haberi Oku

  Bolu ilimiz ilk defa Bölgesel Triatlon Ligine ev sahipliği yaptı.

  Türkiye Triatlon Federasyonu'nun 2024 Faaliyet programında yer alan, Bölgesel Triatlon Ligi 1.Etap yarışması 18 Mayıs 2024 Tarihinde Bolu Tam Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleşti. Açılış seremonisi ile başlayan yarışma, İl Müdürümüz Emrullah Güler’in konuşması ile devam etti. 6.Bölge sorumlusu Serdar AKAD koordinatörlüğünde gerçekleşen yarışmaya katılan illerimiz; Karabük Ankara Bartın Kırıkkale Bolu Yarışmalara katılan tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  GSB GENÇLİK KONSERİ

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında hazırlanan Gençlik Konserine ve "Kredi Yurtlar Kültür Sanat Sokağı" sergisine davetlisiniz. Tüm halkımızı bekliyoruz.

  Haberi Oku

  GSB FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı “Gençlik Haftası” kapsamında düzenlenen “GSB Fener Alayı” yürüyüşü bugün saat 20:00’da Uğur Mumcu Parkından başlayıp, Anıtpark’ta son bulacaktır. Katılımlarınızdan mutluluk duyarız.

  Haberi Oku

  15-19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ve 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI BAŞLADI

  Gençlik Haftası kutlamaları İl Müdürümüz Emrullah Güler’in Anıt Park Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Çelenk Sunma Törenine; Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, personeller, öğretmenler öğrenciler ve halkımız katıldı. Tören saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve İl Müdürümüzün konuşması ile sona erdi.

  Haberi Oku

  Bolu Valimiz Sn Erkan KILIÇ'a İl Müdürümüz Emrullah GÜLER ve Şampiyon Cimnastikçilerimizde ziyaret

  Valimiz Sayın Erkan KILIÇ, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Emrullah Güler öncülüğünde, ilimizi ve ülkemizi gururla temsil eden Trampolin Milli Sporcularımız Sinan Cankurt ile Batuhan Meriç Mamur, Antrenörleri Enes saz Gençlik lideri Burcu Abacı, Gönüllü Gençlik Liderleri Ahmetcan ve Baki Şevval Yörük makamında kabul etti. Sporcularımızı tebrik ederek, başarılar diledi. İl Müdürümüz Emrullah Güler Gençlik Haftası kapsamında düzenlenecek olan etkinlikler hakkında bilgiler vererek Valimiz Sayın Erkan Kılıç’a sporcularımıza ve gençlerimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

  Haberi Oku

  SOSKAKLAR BİZİM KUPALAR BİZİM 3x3 BASKETBOL

  Başvuruları QR kodu okutarak yapabilirsiniz. Takım başvurusu için Takım Başvuru Formunu doldurarak Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonuna teslim edilmesi gerekmektedir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER