AVRUPA SPOR HAFTASI COŞKUYLA KUTLANIYOR

  23-30 Eylül tarihlerini kapsayan Avrupa Spor Haftası Bolu'da coşkuyla kutlanıyor.

  Haberi Oku

  BAİBÜ İLE GENÇ OFİS PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Kültürden sanata, spordan sosyal aktivitelere kadar geniş bir yelpazede öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak Genç Ofis, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi kampüslerinde açılıyor.

  Haberi Oku

  OKÇULAR VAKFINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Okçular Vakfı Genel Müdürü Ali İhsan Öz ve İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, İl Müdürlüğümüzü ve Bolu Gençlik Merkezini ziyaret etti.

  Haberi Oku

  KOCAKAYA'DAN SPORCULARA ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Aladağ'da antrenmanlarını sürdüren Kayaklı Koşu Olimpik Havuz Takımını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  EYLÜL AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eylül ayı burs ve kredi ödemelerine başladı.

  Haberi Oku

  HAVALI SİLAHLAR ATICILIK LİGİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Havalı Silahlar Atıcılık Ligi müsabakalarında hedef yüksek puan...

  Haberi Oku

  30 AĞUSTOS MASA TENİSİ TURNUVASI

  Masa Tenisi İl Spor Dalı Temsilciliği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla turnuva düzenleniyor.

  Haberi Oku

  ALADAĞ KAYAKÇILARI AĞIRLIYOR

  Türkiye Kayak Federasyonu Kayaklı Koşu ve Alp Disiplini Olimpik Havuz Milli Takımları Aladağ Gençlik, Spor ve İzcilik Kampında çalışmalarını sürdürüyor.

  Haberi Oku

  GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAZILI SINAV SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

  Bakanlığımızda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesi kapsamında görev yapan personele yönelik olarak 25 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilen Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı sınav sonuçları aday.ankara.edu.tr adresinde yayımlanmıştır.

  Haberi Oku

  YENİ SİSTEMLE ANTRENÖR EĞİTİMİ BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla teorik ve pratik olmak üzere iki aşamalı eğitim düzenleyecek. Yaklaşık üç ay sürecek olan temel eğitim ve sınavlar için başvurular ise 26 Ağustos’ta başlayacak.

  Haberi Oku

  DÜNYA ŞAMPİYONASINA ALADAĞ'DA HAZIRLANIYORLAR

  İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara, 12-20 Aralık tarihlerinde Sırbistan'da yapılması planlanan Dünya Güreş Şampiyonasına Bolu Aladağ'da hazırlanan Türkiye Kadın Güreş A Milli Takımına başarılar diledi.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCULARA BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

  Kurumumuz Karate, Muay Thai antrenör ve sporcuları İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  LGS ŞAMPİYONU SPORCUDAN ZİYARET

  Satrançta elde ettiği başarıların ardından 1.5 milyon öğrencinin girdiği LGS sınavında tam puan alarak Türkiye şampiyonu olan Efe Metehan, İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GREKOROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMI ALADAĞ'DA

  Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Şerafettin Çilkara ve şube müdürlerimiz Aladağ Kamp Eğitim Merkezinde kampa giren Grekoromen Güreş A Milli Takımını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 35 MİLYON LİRA PROJE DESTEĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, gençlerin hayallerini gerçeğe çevirmek, çalışmalarına destek olmak ve gönüllülük çalışmalarını yaygınlaştırmak amacıyla Sn. Cumhurbaşkanımızın da açıkladığı Sürekli Kişisel Gelişim Programı kapsamında hazırladığı proje destek çağrısına bu yıl rekor bir rakamla çıkıyor. Bakanlık, sivil toplum kuruluşlarının sekiz kategoride sunacağı projelere toplam 35 milyon TL destek sağlayacak.

  Haberi Oku

  NORMALLEŞME SÜRECİNDE UYGULANACAK ÖNLEMLER

  Ülkemizin Kovid-19 ile mücadelede yakaladığı başarı sonucu normalleşme süreci 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından çalışılacak spor branşları ile spor tesisleri ve gençlik merkezlerinde uygulanacak önlemler belirlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER