15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜMÜZ

“15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü”

16 TEMMUZ 2017
Milletimizin azmi ve kararlığı ile bastırılan 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının yıl dönümü anısına düzenlenen “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” ilimizde on binlerce kişinin katıldığı etkinliklerle taçlandırıldı.
Valiliğimizin himayesinde gerçekleştirilen anma programları kapsamında, saat 19:30'da kurumumuz önünde toplanıp kent meydanına yürüdük. 
Tüm şehitlerimizin anısına Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, 15 Temmuz ve tüm Şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim tilaveti okunup dualarla edildi.
Programa Valimiz sayın Aydın Baruş, 
Milletvekilimiz sayın Fehmi Küpçü, Ekonomi Bakan Yardımcımız sayın Fatih Metin,Garnizon Komutanımız Piyade Kurmay Albay sayın Muammer Alper, Bolu Belediye Başkanımız sayın Alaaddin Yılmaz, tüm il protokolü, İl Merkezi ve ilçelerden gelen şehit aileleri, gazilerimiz ve on binlerce vatandaşımız katıldı.
Sabah saatlerine kadar süren etkinlikler Sayın Cumhurbaşkanımızın ulusa seslenişi akabinde vatandaşlarımızın topluca sabah namazını kılması ve tüm Şehitlerimize dua etmesi ile son buldu.